פורטופוליו

דרך האור מרכז לסדנאות ורפואה משלימה בקיבוץ ברעם
דרך האור מרכז לסדנאות ורפואה משלימה בקיבוץ ברעם

רקע

"דרך האור" הנו מרכז לרפואה משלימה וסדנאות, הפועל מעל ל-11 שנה בלב קיבוץ ברעם במרומי הגליל.    במרכז, אותו הקימו מספר מטפלים חברי ברעם מתקיימות סדנאות, הרצאות, קורסים, טיפולים אנרגטיים ייחודיים והדרכה רוחית בעזרת ידע גבוה וקבלת מסרים. מאז פתיחתו של המרכז החלימו בו בהצלחה רבה מאות אנשים ועוד רבים נוספים  החלו לצעוד מחדש בנתיב חייהם, את העיקרון של ריפוי בדרך הרוחנית מובילים ומנחים סוניה רויטפרב ושמואל בן איש.

המטרות שלנו      

המטרה המרכזית שלנו היא לעזור לאנשים להירפא ולהחזיר את הבריאות והחיוך לחייהם וזאת על ידי גילוי  דרכם הייחודית בעולם, ללמד על הקשר בין ריפוי בריאות  ודרך חיים והבנת מרכזיותה של התפיסה המשלימה. בבסיס הטיפול עומדת ההבנה כי החולי הקיים מופיע כתמרור אזהרה וסימן דרך ולא כאויב ולכן חשוב לאתר את שורש הסיבה ולטפל בה, הסימפטום איננו הסיבה, הוא התוצאה !  

300

השיטה הטיפולית      

השלב הראשון בנתינת מענה למטופלי המרכז הוא איתור הסיבה האמתית לסבל, לעתים די בה כדי לעלות על מסלול הריפוי, בהמשך שימוש באנרגיה מרפאה המחזירה לגוף את החיוניות שלו וכוח הריפוי העצמי  ולסוף הדרכה ונתינת כלים חדשים לשמירה על הבריאות וזאת בעזרת ידע משלים רוחי שהצטבר עם השנים וגם מגיע בצורת מסרים. במידת הצורך אנו משלבים שיטות טיפול נוספות ונעזרים במטפלים נוספים ממרכז 'דרך האור' במטרה להציע מענה הוליסטי ושלם.

בין השירותים השונים המוצעים במרכז ומחוצה לו

  • ריפוי בעזרת אנרגיה מרפאה טיפול בעזרת ישויות אור, ריפוי דרך התודעה, הילינג, פרחי באך, מדיטציה ועוד.
  • הדרכה לחיים בעזרת ידע גבוה תקשור וקבלת מסרים, דמיון מודרך, קשר עם נשמות, חיים קודמים ועוד.
  • מרכז עיוני סדנאות והרצאות לקבוצות, ארגונים ומשפחות בכל רחבי הארץ בנושאים מעולם הרפואה המשלימה והעידן החדש, המועברים על ידי מומחי ומטפלי המרכז ומותאמים לקהלי היעד השונים.

בין הבעיות השונות בהן אנו מטפלים במרכז

דילמות בחיים, מצוקות רגשיות פחדים חרדה דיכאון, ביישנות , קשיים בזוגיות ויחסים בין אישיים, קושי בכניסה להריון, טיפול בבעיות ומצוקות של ילדים, במצבי חולי שונים ומגוונים, כאבים, שרירים, שלד, יציבה, עיכול, עור,  פוריות, לידה קלה,  במחלות כרוניות כגון סרטן, פיברומיאלגיה, קרון, דלקות פרקים, אורטיקריה בולימיה ודומיהם, מצבים הנראים ללא פתרון, ולא פעם כתחליף לניתוחים. התוויית דרך כאשר הכל מבולבל ומייאש ותמיכה במחלות סופניות.  

P1050643

נשמח להציע בפניכם את מיטב שירותינו השונים

"דרך האור" מרכז לרפואה משלימה וסדנאות בקיבוץ ברעם ד.נ. מרום הגליל 13860   טל' :04-6988365   נייד: 0528313180 פקס: 04-6987777מייל: dereh@baram.org.il   אתר: www.dereh-haor.co.il

 

"דרך האור" הנו בית להכרה עצמית והתוודעות עם עולם הרוח, מקום מפגש עם העולם שמעבר וקבלת ידע גבוה, לשינוי המציאות דרך שינוי התפיסה העצמית.

בית להכרה עצמית והתוודעות לעולם הרוח