סיפורי מקרים

סיפור מקרה – חיפשתי משהו אחר 

אישה הנמצאת בגיל הפנסיה עברה חמישה טיפולים, בשיחת הסיכום שנערכה אמרה כך:

"הגעתי אליך עם רמת סטרס מאוד גבוהה, הביטוי הגופני היה בכיווץ שרירים לאורך הרגלים ובצדדי הברכיים, נשלחתי לפיזיותרפיה על מנת להרפות, בתוכי ידעתי שהבעיה נובעת  בעיקר וכתוצאה מרמת מתחים גבוהה שבהן נמצאתי בתקופה האחרונה, ולכן בחרתי להגיע קודם אליך, אני שמחה לסכם  שמאוד מאוד  עזרת לי, היום אני מצליחה לעלות ולרדת במדרגות ללא מאמץ וכאב, רגועה ומרוצה ועכשיו אני פנויה לגשת לאורתופד ולעשות ברור מקיף, תודה גדולה"

בתוך הטיפול שולבו מגוון שיטות ריפוי ובעיקר טיפולים אנרגטיים שעבדו מצוין, חשוב לציין שרמת המודעות של אותה אישה לגבי בריאותה עלתה תוך כדי המפגשים והיום היא מכירה בכך שגוף ונפש שזורים זה בזה, בנוסף קרה גם דבר נפלא שאותה אישה הרגישה שהייתה נכונה לשחרר גם את כושר הריפוי העצמי שלה למען רפואה שלמה.

סיכום מקרה סוניה

תמונה 058

סיפור מקרה – טיפול בהנחיית תקשור   25.12.13

הגיעה אלי בחורה עם רמת חרדות גבוהה במיוחד, בעיקר לגבי בריאותה והחשש לחלות במחלה סופית, קשה היה להבין היכן בדיוק ממוקדת הבעיה וגם היא לא ידעה ממש להצביע על הנקודה והשיחה התגלגלה למערכת היחסים בתוך המשפחה. בפגישה השנייה סיפרה לי בהתלהבות שהיחסים השתנו לטובה באופן מפתיע ותוך כדי שהיא מספרת לי את זה, נאמר לי בתקשור "הדברים שקורים בחייה קשורים בעיקר ל ויתור עצמי וזה העניין המרכזי בחייה", היא נדהמה לשמוע זאת ועד מהרה התחברה לנאמר ולסיום אמרה   "ידעתי שיש משהו שמפריע לי בחיים אבל על המושג ויתור לא חשבתי. בהחלט אפשר לומר שזה מתאים למה שקורה לי בתוך החיים". ב הנחייה נוספת שהתקבלה העברתי לה שיעורי בית לכתוב לעצמה על מה היא ויתרה בתוך חייה.

סיכום מקרה סוניה

הגעתי לטיפול אצלך סוניה

סוניההגעתי לטיפול אצלך סוניה מבלי לדעת לאן זה ייקח אותי, מפגישתנו הראשונה חשתי שהגעתי למקום הנכון. מפגישה לפגישה אני חשה את השינוי שמתחולל בי, קורה משהו חזק שמשתלט עלי ומרגיש לי כל כך נכון, מדויק נעים ומסקרן, השינוי שעובר עלי מתחיל גם להדהד הלאה לבית ולעבודה ובכלל סביבי ועושה לי טוב. אני מקבלת כוחות ומעין גיבוי וכל זה פשוט נמצא סביב וחזק.    טוב לי עם זה ואני כבר מחכה לפעם הבאה, אני חייבת לציין שאת פשוט נפלאה, בשיחותנו את מעבירה לי הנחיות שאת מקבלת עבורי, אני עושה איתן עבודה וחשה שישנן תוצאות, אני ,,,, בן אדם במסע של תהפוכות וצמיחה חזקה יותר, משוחררת יותר נושמת סוף סוף וטוב לי בתוך זה. תודה על כל מה שאת נותנת מכישרונך הרב מהתרגשויותייך איתי בזמן הטיפול ובכלל.   מ.פ

בית להכרה עצמית והתוודעות לעולם הרוח