זהות בדויה

מאיגרא רמה לבירה עמיקתא

פה יש קיטלוג מיותר ושגוי, יש לכם בראש השכלי מרכז ושוליים ולפי זה אתם מאמצים לעצמכם זהות, זה לא נכון, להרחיב את היריעה לפתוח את המודעות, לשאוף להידמות למי שהנכם באמת בפנימיות שלכם.

הנושא של הזדהות מורכב, יש לדעת להרחיב את הזהות עם מי ומה שלכאורה שונה ולהקטין את הזרות, הקושי עם הסטיגמה יוצר הפרדה, חוסר קבלה ודעות קדומות, המרחק הוא רב בין ההבנה לבין העשייה בנושא, הדגש והחשוב הוא בעשיה, להבין שכולנו בני אנוש.

ממה זה נובע ? חוסר זהות והכרה עצמית פנימית, חוסר קשר והבנה לגבי המהות האמתית שלנו שיוצר פחד, הפחד להתערבב ולא להיות שייך ומוכר, יוצר התנשאות ויוהרה כהגנה, צורך להקטין אחרים וע"י כך להגדיל את עצמי, דרך היפרדות והפרדה.סדנה לילדים

לכאורה ברגע הלידה הזהות נעלמת בשביל שנגלה אותה מאוחר יותר מחדש, שנחפור עמוק ונמצא אותה, זו היא חלק מהעבודה שבאנו לעשות כאן,        "ולך תמצא עכשיו את הזהות שלך הלא הפורמלית".

החותמת שלך, הרוחניות שלך מעבר ל DNA, ההטבעה שלך קיימת, בשביל שביום מין הימים לא תלך לאיבוד, אדם מנסה לעלות גבוה להתרומם מעל היום יום ואומר: לא רואה כלום ויורד למטה, אנחנו נמצאים רחוק מלמטה אבל גם רחוק מלמעלה, משתמשים בחוקי החומר לעלות לכיוון הרוח, זה יוצר בלבול וקטסטרופה.

אדם מתחיל לחפש משמעות, מה השורש שלו מאיפה הוא בא, כמו אפרוח שנפל מהעץ, כמו תינוק שירד מהשמיים והגיע לארץ,  יש ללמוד להשתמש בכישורים שעימם באנו לאדמה, ללמוד לתרגם נכון את הסימנים והידע הסמוי מהעין, הפחד לטעות והחשש שלא יאהבו אותנו מנטרל אותנו מלפעול בעולם הרוח.

יש שביל באמצע בין עולם החומר לרוח, זהו הקו המנחה, לחבר בין אהבת האל העולם הפיזי ושורש הנשמה, אנחנו כאן בעולם בזהות בדויה.

מה השורש שלך בעולם הרוח ?

בית להכרה עצמית והתוודעות לעולם הרוח