פרחי באך

פרחי באך  –  ריפוי רגשי בעזרת אנרגיית פרחים על בסיס יומי.

אגרימוני, אבגר: כוחות הריפוי האנרגטיים של צמח האבגר מתאימים למי שמקפיד מידי על הסדר, למי שהחיצוניות מקבלת עדיפות מיותרת על הפנימיות, לאנשים שהאסתטיקה מנהלת אותם ולא הם אותה, לאנשים שחוששים להיכנס לעימותים כשצריך, לאנשים שהצורך שלהם בשמירה על הרמוניה יוצר בהם מתח וגורם בסופו של דבר לתשישות.

אגרימוני

צפצפה, אספן: כוחות הריפוי האנרגטיים של עץ הצפצפה מיועדים למי שחש פחד מגורם לא ממש ברור, למי שחושש לחזור הביתה בחושך ומשוכנע שיש משהו או מישהו בארון, או לפחות מתחת למיטה, מדובר באנשים וילדים הברוכים בכישרון הציור או אומנות אחרת, החשים בקלות רבה מידי את מה שחש זולתם בעזרת חיישנים בלתי נראים ומכאן גם מקור הפחד מהבלתי ידוע, נטיית לבם תהייה לעולם הרוח ולא פעם צריך להוריד אותם לקרקע.

צפצפה

אשור- ביץ: כוחות הריפוי האנרגטיים של עץ האשור מיועדים למי שנוטה להפריז בביקורת גם כלפי אחרים וגם כלפי עצמו, אם כי בצורה נסתרת ולא פעם ללא ידיעתו שכך הוא נוהג, לא נעים להיות בחברת טיפוס האשור מכיוון שהוא ימצא פגם בכל דבר והמסע הרוחני שלו הוא ללמוד לקבל את עצמו ואחרים כפי שהם, לצד היכולת שלו להבחין מה ניתן לשפר ולעשות יותר טוב.

ארז

 

 דרדר, סנטאורי: כוחות הריפוי האנרגטיים של צמח הדרדר מחזירים לאדם את הרשות להיות הוא עצמו ולא לשאוב מאחרים זכות זו, טיפוס הדרדר  מקבל החלטות לפי מה שהוא חושב שאחרים חושבים, הוא מנסה תמיד להתאים את עצמו לסביבה ובדרך שוכח מה הן רצונותיו שלו, מצב זה מרחיק אדם מעצמו עד לבלבול מוחלט ואיבוד הרצון הפנימי.  

דרדר

 

סרטו או בשמו העברי בת עופרית שעירה:  האנרגיה של הסרטו עוזרת לחבר בין הלב לראש, מחברת אותנו לעצמי הפנימי, לרובד של האינטואיציה לחכמה הפנימית, עוקפת את חוסר הידיעה, ולכן מתאימה לאנשים שעל פניו נראים קצת טיפשים, מכיוון שהם תמיד מסכימים עם כולם והם אף פעם לא ממש יודעים מה הם באמת רוצים. הסרטו נותן לנו את אותו מרכז פנימי שכולנו מחפשים.

סרטו בת עופרית

תמצית צ'רי פלאם או בשמה העברי שזיף הדובדבן: האנרגיה של תמצית זו מרגיעה אנשים לחוצים, שרואים בכול דבר את ההיבט השלילי בלבד, לאנשים שנוהגים להבין את העולם רק בעזרת המחשבה וללא עולם הרגש, הם צריכים להבין ששם המשחק הוא אופטימיות, שבכול דבר יש סיכוי ולא רק סיכון, חששם הגדול הוא שהמחשבה שלהם תהפוך למציאות ולכן הם ניצבים תמיד בעמדה ותמיד על המשמר, התמצית היא עבורם צפירת הרגעה.

דובדבן

עולש תרבותי – ציקורי: הריפוי האנרגטי של צמח העולש הוא עבור אנשים שאוהבים לתת אך על מנת לקבל, דרכם היא דרך של התחשבנות  ארוכה ופתלתלה וכול פעולה שלהם מחושבת, על מנת לקבל טובת הנאה כול שהיא אפילו אם זו רק מחמאה, במצב קיצוני הם יכולים לגרום לעצמם מחלה על מנת לזכות במעט תשומת לב, במצב החיובי אלה אנשים האוהבים לתת ללא כל תמורה.                

ציקורי

 

 

זלזלת היערות – קלמטיס: הריפוי האנרגטי של צמח הקלמטיס מיועד למי שנוטה לחולמנות, למי שמעדיף את המרחב החלומי על פני המציאות הכואבת, לילדים שנהוג לומר עליהם "הוא לא ממש כאן"  למתקשים בקשב וריכוז, לאנשים שנוטים לשכוח מה הם בדיוק התחילו לעשות, לא פעם בעיות ראייה (משקפיים) מתחילות מהמקום הזה, להיות בחלום ולא במציאות, התמצית עוזרת "להתקרקע".

זלזלת

 

תפוח – קראב אפל: הריפוי האנרגטי של התפוח מתאים למי שחש צורך בניקיון מתמיד למי ששום דבר אינו מספיק נקי עבורו, התמצית גם מתאימה לאנשים שנוטים להפוך עכבר להר, התמצית עוזרת להכניס דברים לפרופורציה הנכונה, לתמצית יש גם אפקט של טיהור וניתן להניח אותה על העור כאשר מופיעים  סימנים של לחץ.  

תפוח

בוקיצה, אלם, אולמוס: הריפוי האנרגטי של  האלם, הוא למצבים שבהם דרוש תוספת כוח במיידי, לפני מאמץ גדול, לפני משימה שנראה שהיא גדולה מידי, אפילו לפני חג הפסח או אירוע בסדר גודל דומה, טוב גם למי שאיננו מאמין בעצמו ובכוחותיו ותמיד הכול נראה לו גדול עליו בכמה מספרים, לעשות ולהצליח.

עץ אולמוס

 

 

ערבז, ג'ינציאן, גנציאנה: כוחות הריפוי האנרגטיים של צמח הערבז  מפיחים באדם את רוח האמונה, בו בעצמו ואף מעבר לו, זו היא אחת התמציות החזקות, כי היא עוזרת לאדם להבין ולהאמין שהכול לטובה, גם אם הוא כרגע עדיין לא ממש יכול להבחין בכך, אמונה היא הדבר שמחזיק אותנו כאשר אנו נופלים.    

ערבז סוככני

 

חדשות

...
חוג עיצוב וחיטוב בהדרכת אידה 0528313168 מזמין את כל תושבי האזור להצטרף לשעה של טיפול אינטנסיבי בגוף, התוצאות מדברות בעד עצמן, להתראות....
בכל יום שישי מהשעה 08:15 שעה של פלדנקרייז לצעירים בברעם בהדרכת יערה דהן 0558836900 בכל יום שני ורביעי מהשעה 10:00 שעה של פלדנקרייז מבוגרים בסאסא בהדרכת אסתר ביבי 0528313368 תרגול נפלא לשמירה על יציבה נכונה...
צ'י קונג – שיטת תרגול בתנועה המבוססת על עקרונות הפילוסופיה והרפואה הסינית. תרגול באופו פרטני (שיעור) או קבוצתי בהתאם לצורך בהדרכת שלומית כפרי 0528313830...