מכתבי תודה

היי, שמואל וסוניה היקרים עד מאד.

אני רק רוצה להגיד לכם שפשוט החזרתם לי את כל הביטחון והאמון. הכלים שנתתם לי חדרו עמוק לתוכי ומלווים אותי לאורך היום, כמו מצפן שמכוון את דרכי, והדרך טובה. אני מרגישה מאד טוב. רק רציתי בקצרה לעדכן אתכם. 

כמובן שהבורא…אבל דרך בני אדם… ואתם בהחלט חלק מאותם "מלאכים בדמות בני אדם" שנשלחו לעזור לי (בקלף של סוניה). אמשיך להיות בקשר הדוק. יש לי המון סידורים ובירורים לעשות כעת כדי לארגן את המשך התהליך.

אוהבת אתכם, בהודיה עמוקה, חנה.

 

הגעתי לסוניה עם כאבי גב תחתון, עקב פריצת דיסק, עברתי מסכת ייסורים שכללה זריקות לגב ופיזיותרפיה. אך ללא הואיל וביד זימון לניתוח גב. החלטתי לנסות טיפול אצל סוניה, שמטפלת כך הסתבר לי, במגוון שיטות אנרגטיות ואחרות, לאחר סידרה ארוכה הכאבים נעלמו בהדרגה והניתוח בוטל. בנוסף עברתי בעבר ניתוח קשה בברך אשר הגביל את התנועה, לאחר סידרת טיפולים הכאב והמגבלה שהייתה, כמעט שאיננה מציקה.

כעת הנני מגיע לטיפולי תחזוקה על מנת לשמר את הקיים, לדעתי יכולות הריפוי של סוניה גבוהות במיוחד ממליץ בחום להתנסות ולהירפא.

א.ט. מישוב בגליל

016

סוניה יקירה ומקסימה, הכרתי אותך לפני כשנתיים. הגעתי במיוחד אליך מהמרכז עד לצפון. הדרך הארוכה עד ל"דרך האור" היתה שווה ומלאה באור. מרגע שנכנסתי למבואה חשתי באנרגיות המקום, וסוניה קיבלה אותי בחיוך גדול. הגעתי לטיפול כדי למלא את המצברים השחוקים מחיי השגרה. סוניה גרמה לי "לרחף" בזמן הטיפול. שוחחנו וגם טופלתי. הרגשתי כיצד העבודה מתבצעת בכל גופי. סוניה טיפלה ברגש, בנעימות והרגיעה כשהיה צריך. בסיום הטיפול, היא הקדישה לי עוד מזמנה בכוס תה חם ושיחה על חווית הטיפול. תחושה נפלאה זו של ריחוף המשיכה איתי כמה שעות אחרי הטיפול, ואכן סוניה ציינה, שהטיפול ממשיך גם אחרי השהייה הפיזית במכון.

היה לי ברור שאגיע לעוד פגישות, ואת הפגישה השנייה קיימנו כחצי שנה אחרי, ולמרות שסוניה שברה את ידה ולא יכלה לטפל פיזית, שוחחנו וטופלתי תוך כדי שיחה, והיו את אותן תחושות של ריחוף ואנרגיות שמילאו את כולי. ההרגשה היתה שאני במקום הנכון ובידיים בטוחות. יצאתי טעונה באנרגיה טובה ושמחה. תודה לך סוניה יקרה, וברור לי שאבקר אותך שוב.

אני ממליצה בחום ובאהבה על הטיפולים ועל המקום, שמכיל, משמח ומעניק לכל נפש שלווה ורוגע.  בחיבוק ענק ונשיקות  אורית

לשמואל

בתי בת 17.6 הגיעה אליך לטיפול, עקב נשירת שער, מתח נפשי ולחץ רב, וכן הייתה מאוד סגורה ולא יכלה לשתף אותנו בבעיות שהייתה נתונה בהן באותה עת.

פניתי אליך ובקשתי שתטפל הן במתח והן באפשרותה להיפתח.

הטיפות שנתת לה הועילו מאוד כבר כעבור שבוע, ניכר שיפור בלתי רגיל הילדה החלה לשתף אותנו בכל בעיותיה ופתיחותה הדהימה אותנו מאוד.

באותה עת הייתה שרויה בבעיה חברתית רצינית ביותר ותפקדה בקור רוח מפתיע וללא כל לחץ אין ספק שהטיפול שלך בטיפות הבאך וגם בשיחה הועילו מאוד 

                                  ישר כוח בשם ביתי  וגם בשם הוריה ר.ש

020