ריפוי אנרגטי

ריפוי אנרגטי הוא ריפוי עדין החודר עמוק לשורש הבעיה, יש שיטות שונות השייכות לתחום זה וניתן למנות את ההילינג, פרחי באך, ארומתרפיה הומהופטיה ועוד. הריפוי האנרגטי יוצר שינוי בבסיס, בקוד הראשוני, שמאיזה שהיא סיבה השתבש ויצר מחלה. מתאים לרוב המצבים הכרוניים, כאבים וגם למצבים הקשורים לרגש, ללא תופעות לוואי אך דורש מאמץ והתמדה מהמתרפא.

טיפול בשדה חרדל
ריפוי בשדה חרדל

טיפול בעזרת ישויות אור

 מזה זמן מה אנחנו מטפלים ועוזרים בהחלמות בעזרת ישויות אור, הם תמיד היו שם מהרגע הראשון אבל באופן סמוי, הזיזו את היד תמכו מאחור, הרימו את רמת האנרגיה ועזרו לחשוב את המחשבות הנכונות, אתה מבין את זה, כי אתה מבין שזה לא שלך כמטפל, שיש כאן משהו או מישהו שמצטרף ועוזר באופן עדין וסמוי.

לאט לאט מעגל העבודה המשותפת מתרחב, מתחיל להגיע ידע והנחיות לגבי האדם המבקש ריפוי, בעיקר לגבי הסיבות לחולי ואיך ניתן לתקן, חלק מהמידע מרחיב את זווית הראיה שופך יותר אור והבנה על מה שקורה ומה שקרה ומרחיב את ההכרה ואת רמת התודעה, זהו אחר מכלי הריפוי החזקים ביותר שיש, שהרי הוא פוגע ועוקר את שורש המחלה את הסיבה לקיומה.

קשה להסביר זאת לאדם המבקש ריפוי, אך כאשר הוא מקשיב וחש באמיתות הדברים אין צורך יותר בשום דבר, כאשר הוא חש את הדקירות שבאות משום מקום, את תחושת הריחוף הבלתי מובנת ואת ההרגשה שמשהו קורה שם בפנים וכעת רק נשאר לבקש עוד מידע וריפוי ולתת לתהליך השינוי להמשיך, כולם משתתפים בריפוי, האדם, המטפל וישויות האור, לכל אחד יש את התפקיד המסוים שלו.

הריפוי בעזרת ישויות אור חוצה את גבולות הדמיון, הכול אפשרי, דברים מתרחשים שקשה לתאר במילים, צבעים ומכשירים, ניתוחים וחומרים, המטופל שוכב, המטפל יושב במרחק מה והאנרגיה פועלת בצורה מדהימה, דברים זזים ונפתחים, חלקים נעלמים וחוזרים מושלמים, רבדים נפשיים מקבלים חיזוקים, הטיפול הוא ארוך ולוקח זמן, התהליכים שעוברים אינם תמיד ברורים אבל הם בהחלט מורגשים.

אנחנו כבני אדם בנו לכאן לעולם לבצע משימה, לעשות עבודה, לא חיצונית אלא פנימית, העבודה החיצונית שאנו נדרשים לעשות היא רק הקרקע והרקע לעבודה הפנימית, היא רק התפאורה הרצויה על מנת שתהייה לנו הזדמנות נכונה לבצע את העבודה, לא פעם אנחנו מתבלבלים ומתמסרים בהגזמה לעבודה החיצונית (כסף, כוח, שליטה מציאת חן וכו') ואז מופיעה מחלה על מנת להחזיר אותנו לתלם, זה הרגע בו ישויות האור נעמדות לצדנו על מנת לעזור.

בסיום הטיפול, הגוף משתחרר באיטיות מהאחיזה הלא מובנת ומקפיאת האיברים, הדם חוזר לזרום, והאיברים למקומם שבים והחושים שוב מתפקדים, הדברים נראים אחרת והתחושה היא מבולבלת, אבל תמיד הכול חוזר למקומו בשלום, העייפות נמשכת עוד שעות רבות, צריך להתייחס לגוף בסלחנות ולתת לו להתאושש את הזמן הדרוש.

היום הטיפול עם ישויות אור מתבצע בחדר שאנחנו קוראים לו "הסטרילי", החדר ריק מסממנים רק מרכבה וספר תהילים, החלק שלנו כמטפלים הוא להתחיל ולסיים את הטיפול, רוב הזמן אנחנו יושבים ומרגישים ובסיום משתפים, הטיפולים מיועדים למצבים מורכבים שטיפולים אחרים כבר לא מתאימים ופחות עוזרים,  בסיום הטיפול מחליפים חוויות, מנסים להבין ומסכמים, אומרים תודה ובמידת הצורך קובעים על הפעם הבאה.

בברכת רפואה שלמה

חדשות

...
חוג עיצוב וחיטוב בהדרכת אידה 0528313168 מזמין את כל תושבי האזור להצטרף לשעה של טיפול אינטנסיבי בגוף, התוצאות מדברות בעד עצמן, להתראות....
בכל יום שישי מהשעה 08:15 שעה של פלדנקרייז לצעירים בברעם בהדרכת יערה דהן 0558836900 בכל יום שני ורביעי מהשעה 10:00 שעה של פלדנקרייז מבוגרים בסאסא בהדרכת אסתר ביבי 0528313368 תרגול נפלא לשמירה על יציבה נכונה...
צ'י קונג – שיטת תרגול בתנועה המבוססת על עקרונות הפילוסופיה והרפואה הסינית. תרגול באופו פרטני (שיעור) או קבוצתי בהתאם לצורך בהדרכת שלומית כפרי 0528313830...